Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Urodziny Pluszowego Misia w Filii Bibliotecznej w Żytkiejmach

2016-11-28 11:43:21 (ost. akt: 2016-11-28 11:46:06)

Na Urodzinowy Bal Pluszowego Misia 25 listopada przybyły wszystkie dzieci, które kochają Misie. Uroczystość rozpoczęto odśpiewaniem wszystkim Misiom „Sto lat”, a następnie dzieci przedstawiły swoje Misie i na uszko szeptały im jak bardzo je kochają. Po prezentacji przyszedł czas na śpiew, Misiowe zabawy i tańce.

Popłynęły melodie związane oczywiście z Misiami „Jadą jadą Misie", Jestem sobie mały Miś”, „Kubuś Puchatek” i inne znane wszystkim dzieciom piosenki. Nie mogło oczywiście zabraknąć zabawy „Stary niedźwiedź mocno śpi” czy też wylizywania miodku. Była także piosenka przygotowana dla Misiów przez dzieci z Oddziału Przedszkolnego i klasy O” w Żytkiejmach.

Ogromne zainteresowanie wzbudziły wśród dzieci książeczki z Misiowej Półeczki. Tym bardziej wszyscy z radością powitali naszego specjalnego gościa Wójta Gminy Dubeninki Ryszarda Zielińskiego, który z przyjemnością przeczytał kilka rozdziałów „Misia Uszatka” Czesława Janczarskiego. Historię Pluszowego Misia przeczytała Pani Urszula mama Dawidka, który jeszcze nie chodzi do szkoły, ale na Bal do Misia bardzo chętnie przyszedł. Bal zakończyliśmy oczywiście tortem i Misiowymi ciasteczkami które podarowała Pani Lucyna Goik, za co serdecznie dziękujemy.

W przygotowaniach Urodzinowego Balu Misia wspierały nas także nasze wolontariuszki Pani Alina Grudzińska i Irena Zawadzka. Ciąg dalszy obchodów Dnia Pluszowego Misia będzie miał miejsce w środę 07 grudnia 2016 r. o godz. 8, kiedy to przybędzie do nas teatrzyk z Krakowa ze spektaklem „Kubuś Puszatek i przyjaciele”. Na który serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages